הזן מלל לחיפוש באתר:  
 

  

 

אודות

דף הבית >> אודות
התקנת משתנה אסתטית מחרס, ללא מים, ללא ריח, ללא סתימות, חסכונית ומתאימה גם לשומרי שבת.

המשתנה - עשויה מחרס דוחה נוזלים, המונע הדבקות של השתן. כוללת סיפון (מחסום) אוטם ריח נוזלי (אנטי בקטריאלי) כחול ותא לוכד אבנית.

ללא מים - חיסכון של אלפי ליטרים של מים בשנה.

ללא ריח - למשתנה סיפון נוזלי החוסם ב-100% בין חלל החדר לבין מערכת הביוב, כך שהמשתמש לא נושם ו/או מריח את החיידקים מהשתן  של המשתמש הקודם.

ללא סתימות - סתימות שכיחות בחדרי שירותים של גברים, מכיוון שהשתן מורכב מ - 97% מים ו - 3% שתנין, המורכבת בין השאר מאבנית, מלחים ועוד. למשתנה פילטר (תא) לוכד אבנית, האוסף את רוב האבנית מהשתן ומונע ממנו לחדור למערת הביוב ולדפנות הצנרת.

ללא הפעלה חשמלית -  אין צורך במערכת חשמלית, עין אלקטרונית, נק' חשמל, שעון שבת. הלקוח נהנה ממוצר חוסך, אסתטי וללא בעיות ריח או סתימות.

חיסכון - המשתנה חוסכת אלפי שקלים לאורך השנים: 1. תשלום בגים צריכת מים, 2. תשלום בגין אגרת ביוב המשולם באופן יחסי לצריכת המים, 3. חומרי ריח ונקיון לטשטש את ריח השתן, 4. פתיחת סתימות ע"י בעלי מקצוע  ,5. נק' מים בהתנה , 6. קניית ברז, 7. נק' חשמל למכשיר אלקטרוני, 8 מכשיר ועין אלקטרוני, ותחזוקה שוטפת של כל הנ"ל. אין צורך לדבר על חיסכון ושמירת על המים שלנו ההולכים ונעלמים.

השירות
שירותי ההתקנה והתיקון ניתנים על ידי בעלי מקצוע הנמצאים בפריסה ארצית. ישנה אפשרות לאספקה עצמית או להתקנה בתשלום, כאשר ההתקנה של המוצר פשוטה ביותר.

הלקוחות

החברה ממוקדת בעיקר בלקוחות עסקיים, בכל מקום בו קיים חדר שירותים ציבורי או לינה ציבורית. הקשר עם הלקוחות הוא תמידי וקבוע וניתן ללקוחות כגון חברות וארגונים בכל פלחי השוק המוסדי: רשויות מקומיות, רש"ת, התעשייה האווירית, קניונים, אולמי שמחות, מתקני ספורט, בתי מלון ועוד. 

חסכון במים – צו השעה

היום, בתקופה של מצוקת מים, החשיבות לשימוש במשתנות ללא מים איננה רק לעצם החיסכון במים, אלא גם כגורם חינוכי בעיקר במוסדות. זו דרך להציג לציבור העובדים ולקהל הרחב שהחיסכון חשוב להנהלה של אותו מוסד שבו מותקנות המשתנות.

חיסכון

כשמתקינים את המשתנה במקום אסלה, החיסכון הוא 6-9 ליטר לכל הדחה. כשמתקינים את המשתנה במקום משתנת מים, החיסכון הוא של כ 1-2 ליטר לכל שימוש. למשתנה רגילה יש עשרות אלפי שימושים בשנה, אין צורך בנקודת מים, אין צורך בברז שטיפה, אין צורך בעין אלקטרונית ונקודת חשמל, אין צורך בחומרי ריח ושחרור סתימות במערכת הביוב.

התקנה
התקנה פשוטה תליה על שני ווים + חיבור לביוב בלבד. התקנה עצמית ללא עלות, ישנה גם אפשרות להתקנה ע"י מתקינים מהחברה. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
דף הבית  |  אודות  |  הטכנולוגיה  |  המוצרים  |  שאלות ותשובות  |  למה כדאי?  |  פורום  |  מאמרים  |  פרויקטים  |  ווטרלס עולמית  |  צור קשר
 
מייל - waterless.israel@gmail.com, טלפון -- 03-5185496, פקס - 03-6819260, אתר - www.waterless.co.il כתובת - צבי רוזנבלט 19, תל אביב-יפו. 68151
בניית אתרים - 
לייבסיטי - בניית אתרים